بهینه سازی سایت آی بلوتوث

آی بلوتوث

آی بلوتوث با هدف ارائه سرویس فعالسازی بلوتوث محصولات اپل از جمله بلوتوث آیفون با مناسب ترین تعرفه‌ها و همچنان پشتیبانی بی‌نظیر راه اندازی شد و همواره سعی در کسب رضایت 100% تمام مشتریان داشته است.
وب سایت آی بلوتوث از فروشگاه‌های انجمن محبوب Apple-iOS.ir بوده و زیر نظر مدیریت کل این وب سایت در حال فعالیت می باشد.
تیم آی بلوتوث سعی نموده علاوه بر تعرفه‌های مناسب، در زمینه کاری خود خدمات نوینی به هـمکاران و مشـتریان عزیز عرضه کند. آی بلوتوث برای همکاران و فعالان اپل سرویس‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است، اگر شما هم از جمله فعــالان در این زمینه هستید با پشتیبانی تماس بگیرید تا از سرویس های ویژه همکاران بهرمند شوید .
تلفن تماس: 09178500018

سایت آی بلوتوث

سایت آی بلوتوث بر پایه اسکریپت فریر راه اندازی و طراحی شده است.
آدرس سایت آی بلوتوث: http://ibluetooth.ir/

سایت آی بلوتوث

بخش‌های مهم سایت آی بلوتوث:
فروش بلوتوث اپل
راهنمای نصب و فعالسازی بلوتوث اپل
راهنمای استفاده از بلوتوث اپل

بهینه سازی سایت فریر

بهینه سازی سایت فریر به دلیل ساختار ساده اسکریپت فریر با صرف زمان کم به بهترین نحو قابل انجام است. فریر خام نصب شده بهینه سازی خوبی دارد اما برای بهبود سرعت و سازگاری بیشتر میتوان بازهم اسکریپت فریر را بهینه سازی کرد.

بهینه سازی سایت آی بلوتوث

بهینه سازی سایت آی بلوتوث یک پکیج کامل بهینه سازی سایت فریر است. در این پکیج بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی سازگاری سایت با مرورگرهای مختلف، رفع ارور کدنویسی قالب و نیمه اتوماتیک سازی روند خرید انجام شده است.

تاریخ شروع بهینه سازی سایت آی بلوتوث

بهینه سازی سایت آی بلوتوث در تاریخ 1/4/1393 بهینه سازی و سازگاری سایت با مرورگرهای مختلف و رفع ارور کدنویسی قالب و نیمه اتوماتیک کردن روند خرید لایسنس به مدت یک روز انجام شد.

بهینه سازی سایت آی بلوتوث
5 - 5

نوشته شده توسط تیم سئو قالبفا در تاریخ 29 جولای 2014 دسته : نمونه بهینه سازی سایت فریر