بهینه سازی سایت liferay

بهینه سازی سایت liferay توسط سئو قالبفا، قالبفا آماده برای بهینه سازی سایت‌های برپایه اسکریپت liferay است.

بهینه سازی سایت liferay

بهینه سازی سایت liferay

liferay چیست؟

پورتال لایفری، یک پورتال متن باز نوشته شده به زبان جاوا تحت لیسانس LGPL می باشد. و قابلیت استفاده برای اینترانت و اکسترانت سازمانی را دارد.
پورتال لایفری این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند سرویس های عمومی را در وب سایت خود راه اندازی نمایند. در حالت کلی این سرویس ها از بخش هایی به نام پورتلت شکل میگیرند. گاهاً به لایفری به عنوان فریم ورک مدیریت محتوا یا به عنوان فریم ورک برای اپلیکیشن های تحت وب نیز یاد میکنند. همچنین لایفری در پلاگین های خود از زبان های دیگری همچون پی اچ پی و رابی پشتیبانی میکند.
همچنین لایفری یک نمایی از توسعه بصورت پیچیده را پیشنهاد می کند. با توجه به اینکه هیچ مهارت برنامه نویسی برای وب سایت های ساده و سرپرستی از آنرا نیاز ندارد.
همچنین لایفری بر پایه جاوا می باشد و بر روی تمامی پلت فرم هایی که جاوا رانتایم بر روی آنها نصب می شود قابل اجراست. در کنار اینها لایفری بصورت تلفیق شده با وب سرور های مختلف مثل تامکت هم موجود است.
سایت سازنده لایفری: Liferay – Enterprise open source portal and collaboration software | Liferay
سایت لایفری فارسی: لایفری ایران

بهینه سازی سرعت سایت liferay

بهینه سازی سرعت سایت liferay بر اساس فاکتورهای Google Pagespeed و Yahoo Slow و افزایش چشم گیر سرعت بارگذاری صفحات سایت.
دسته بندی کلی فاکتورهای بارگذاری سایت:
– بهینه سازی تنظیمات فاکتورهای سرعت سایت مربوط به سرور
– بهینه سازی فاکتورهای سرعت سایت مربوط به عکس
– بهینه سازی فاکتورهای سرعت سایت مربوط به css‌
– بهینه سازی فاکتورهای سرعت سایت مربوط به js
– بهینه سازی فاکتورهای سرعت سایت مربوط به محتوای سایت

رفع فاکتورهای سرعت سایت‌های:

بعد از بهینه سازی سرعت سایت شما وبمستر عزیز می‌توانید سرعت سایت liferay خود را توسط سایتهای زیر بررسی کنید و تغییرات را مشاهده نمایید:
– http://gtmetrix.com
– http://tools.pingdom.com
– http://www.webpagetest.org
– https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights

رفع ارور کدنویسی صفحات سایت liferay براساس w3c

رفع ارورهای کدنویسی زبان HTML و CSS صفحات سایت liferay بر اساس w3c . تیم سئو قالبفا با توجه به میزان تسط تیم بر زبان HTML و CSS ادعای رفع تمامی ارورهای کدنویسی HTML و CSS را دارد و بعد از بهینه سازی و رفع ارور شما یک سایت بر اساس اصول کد نویسی خواهید داشت. بعد از رفع ارور کدنویسی شما میتوانید از سایت‌های زیر جهت بررسی استفاده کنید:
– بررسی رفع ارور کدنویسی زبان HTML در سایت http://validator.w3.org
– بررسی رفع ارور کدنویسی زبان CSS در سایت http://jigsaw.w3.org/css-validator

رفع ارور کدنویسی زبان java سایت liferay

سایت liferay با زبان java کدنویسی شده است.هر از گاهی به دلیل اصولی نبودن کد نویسی قالب سایت و یا دستکاری نا آگاهانه اسکریپت سایت، باعث ایجاد ارور کدنویسی java میشود که وجود این ارورها باعث اختلال در روند عملکرد اسکریپت liferay می‌شود. این اختلال حداقل باعث دیر کند شدن سایت و حداکثر باعث از کار افتادن سایت liferay می‌شود.

سازگاری صفحات سایت liferay با انواع مرورگر

سازگار کردن صفحات سایت liferay با مرورگرها متعارف گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، اپرا، سافاری و اینترنت اکسپلوررهای نسخه 8 به بالا ( سئو قالبفا قادر به سازگار کردن سایت با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر نسخه 6 و نسخه 7 می باشد اما دلیل منسوخ شدن این مرورگرها برای سازگار کردن هزینه جداگانه محاسبه میشود).

سازگاری صفحات سایت liferay با انواع موبایل تبلت

سازگار کردن صفحات سایت liferay با انواع موبایل و تبلت با استفاده از تکنیک ریسپانسیو.با افزایش روز افزون تعداد موبایل و تبلت متصل به اینترنت، داشتن نسخه سازگار با موبایل و تبلت یکی از نیازهای سایت‌های مدرن می‌باشد.
سئو قالبفا علاوه بر ریسپانسیو نمودن سایت آنها را از لحاظ سرعت و تجربه کاربری هم برای کاربران موبایل و تبلت بهینه سازی میکند.

جهت سفارش بهینه سازی سایت بر روی یکی از انواع بهینه سازی زیر کلیک کنید:

بهینه سازی انحصاریرفع فاکتورهای بهینه سازی

بهینه سازی سایت liferay
5 - 7

نوشته شده توسط تیم سئو قالبفا در تاریخ 20 آگوست 2014 دسته : سفارش بهینه سازی سایت