سئو سایت آی بلوتوث

آی بلوتوث

آی بلوتوث با هدف ارائه سرویس فعالسازی بلوتوث محصولات اپل از جمله بلوتوث آیفون با مناسب ترین تعرفه‌ها و همچنان پشتیبانی بی‌نظیر راه اندازی شد و همواره سعی در کسب رضایت 100% تمام مشتریان داشته است.
وب سایت آی بلوتوث از فروشگاه‌های انجمن محبوب Apple-iOS.ir بوده و زیر نظر مدیریت کل این وب سایت در حال فعالیت می باشد.
تیم آی بلوتوث سعی نموده علاوه بر تعرفه‌های مناسب، در زمینه کاری خود خدمات نوینی به هـمکاران و مشـتریان عزیز عرضه کند. آی بلوتوث برای همکاران و فعالان اپل سرویس‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است، اگر شما هم از جمله فعــالان در این زمینه هستید با پشتیبانی تماس بگیرید تا از سرویس های ویژه همکاران بهرمند شوید .
تلفن تماس: 09178500018

سایت آی بلوتوث

سایت آی بلوتوث بر پایه اسکریپت فریر راه اندازی و طراحی شده است.
آدرس سایت آی بلوتوث: http://ibluetooth.ir/

سایت آی بلوتوث

بخش‌های مهم سایت آی بلوتوث:
فروش بلوتوث اپل
راهنمای نصب و فعالسازی بلوتوث اپل
راهنمای استفاده از بلوتوث اپل

سئو سایت فریر

سئو سایت فریر به دلیل ساختار ساده اسکریپت فریر با صرف زمان کم به بهترین نحو قابل انجام است.البته فریر خام نصب شده سئو خوبی دارد اما به دلیل تک صفحه بودن این اسکریپت، سئو این نوع سایت‌ها نیاز به تجربه بالایی دارد.

سئو سایت آی بلوتوث

سئو سایت آی بلوتوث یک پکیج کامل سئو سایت آی بلوتوث است. در این پکیج بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی سازگاری سایت با مرورگرهای مختلف، رفع ارور کدنویسی قالب و چند سئو رتبه‌ای در چند عبارت مورد نظر انجام شده است.

نوع سئو سایت آی بلوتوث

نوع سئو سایت آی بلوتوث سئو رتبه‌ای است. مدیر سایت آی بلوتوث با انتخاب چند عبارت جستجو سئو سایت را در اختیار سئو قالبفا قرار داده است و روز به روز شاهد افزایش رتبه سایت در عبارت‌های جستجوی مورد نظر خود بوده است. در این زمینه شما میتوانید با مدیریت سایت در ارتباط باشید!
در تاریخ 1/6/1393 نوع سئو سایت آی بلوتوث به سئو انحصاری همیشگی تغییر یافت.

تاریخ شروع سئو سایت آی بلوتوث

سئو سایت آی بلوتوث از 1/4/1392 آغاز شد. و بعد از گذشت کمتر از یک ماه به رتبه‌های مورد نظر خود رسید! سئو قالبفا در پروژه سئو سایت آی بلوتوث توانست در زمان کمتر از یک روز رتبه اول گوگل را کسب کند که یک رکورد محسوب میشود.

تاریخ پایان سئو سایت آی بلوتوث

تاریخ پایان سئو سایت آی بلوتوث فعلا مشخص نشده است و تمامی عبارت‌های جستجو سفارش داده شده رزو این سایت می‍باشند و چندین بار تمدید گردیده‌اند.

سئو سایت آی بلوتوث
5 - 7

نوشته شده توسط تیم سئو قالبفا در تاریخ 28 جولای 2014 دسته : نمونه سئو سایت فریر